Onsdagen den 12 juni 2024

Styrelsen

Uppdaterad: 2024-04-25

Styrelsen i Fårdala samfällighetsförening använder fritiden till uppdraget, det kan därför ibland vara svårt att svara på en gång. Maila gärna i första hand, men om du har ett brådskande ärende så går det bra att ringa till dom som uppgett telefonnummer nedan.

OBS! Felanmälan görs alltid i första hand till respektive leverantör, under fliken "felanmälan" i listen till vänster.

Går inte det att få hjälp från respektive leverantör, så kan ni vända er till respektive ansvarig i styrelsen.
Skriv alltid ert namn och gatuadress i mailet, så att vi vet vem det handlar om.

Ordförande: Christer Envall A14
E-post: christer.envall@fardalasff.se
Telefon: 070-716 36 63

Ansvarsområden:
Leverantörer, Fiber, TV, hemsidan, värme, vatten och nyckelprogrammering.

Vice ordförande: Klara Watmani M47
E-post: klara.watmani@fardalasff.se
Telefon: -

Ansvarsområden:
Vägar, grönområden, snöröjning och skyltar.

Sekreterare: Magnus Sjöö A30
E-post: magnus.sjoo@fardalasff.se
Telefon: -

Ansvarsområden:
Medlemsadministratör, medlemskommunikation, Reduca och GDPR.

Ledamot: Christian Schaub A68
E-post: christian@schaub.nu
Telefon: 072-707 00 53

Ansvarsmråden:
Värme, vatten, samfällighetens rör och Hajens garage.

Ledamot: John Shaya K26
E-post: john.shaya@fardalasff.se
Telefon: -

Ansvarsområden:
Fastigheten A65, dagvattenbrunnar, vägar, grönområden, skyltar.

Ledamot: Robert Bjällhag M39
E-post: robert.bjallhag@fardalasff.se
Telefon: 073-50 82 889

Ansvarsområden:
Hemsidan

Suppleant 1: Rajia Faddaoui M71
E-post: rajia.faddaoui@fardalasff.se
Telefon: 070-754 94 61

Ansvarsområden:
Nya medlemmar.

Suppleant 2: Niklas Hammarström K28
E-post: niklas.hammarstrom@fardalasff.se
Telefon: -

Ansvarsområden:
Tvättstugan och utlämning av tvättstugenycklar.

Suppleant 3, Kassör: Jan-Frederic Buss A36
E-post: Janfrederic.buss@fardalasff.se
Telefon: -

Ansvarsområden:
Ekonomi